Papatya Kids

  • Sepetiniz boş!


ÖDEME:
PapatyaKids  üzerinden vermiş olduğunuz siparişler ile ilgili ilk adım ödeme kontrolünün yapılmasıdır. Havale / EFT veya Kredi Kartı Ödeme sistemi ile yapacağınız alışverişlerde, sipariş tutarının hesaplarımıza geçmesiyle teslimat süresi başlar. Saat 16:00 'a kadar verilen siparişleri aynı gün kargoya verilir. Saat 16:00 dan sonra verilen siparişler ise ertesi gün kargoya verilir. Sitemizde  stokta olan ürünlerin satışı yapılmaktadır.
 
Havale ve EFT İle Ödeme :
Havale ile yapılan ödemelerde eğer havale ve EFT indirimi belirtilmiş ise tutar üzerinden %5 indirim uygulanır. 3 (üç) iş günü içerisinde hesaba geçmeyen havale / EFT ödemeli siparişleriniz geçersiz sayılır.
Havale / EFT sistemi ile yapılan alışverişlerde, havale / EFT yapıldıktan sonra kullanıcı menüsünden, havale bildirim formunu doldurarak bildirimde bulunmanız, ve ya info@papatyakids.com  adresine mail ile bilgi vermeniz ürününüzün size daha hızlı ulaşması konusunda katkı sağlayacaktır. 0256 212 87 84 nolu telefon aracılığı ile veya aynı numaradan whatsapp üzerinden tarafımıza ulaşabilirsiniz.
 
Kargo (Teslimat):
Tutarı 150 TL ve üzerinde olan siparişlerin kargo bedeli firmamız tarafından karşılanmaktadır. Tutarı 150 TL 'nin altında olan siparişlerde, kargo bedeli sistem tarafından hesaplanarak toplam tutara kargo bedeli eklenir. Ürün ve kargo bedeli toplamını sipariş sonlandırılmadan bir önceki aşamada görebilirsiniz.
Kargo firmalarının yurtiçi teslimat süreleri 1 ila 3 gün arasında değişiklik göstermektedir.(Teslimat adresinin bulunduğunuz şehirde kargo şubesine uzaklığıyla değişkenlik göstermektedir). Siparişinizle ilgili kargo takip bilgisi kargo teslimini takiben en kısa süre içerisinde sisteme kayıtlı olan e-posta adresinize ve/veya cep telefonunuza gönderilmektedir. E-posta veya telefon yolu ile müşteri hizmetleri ile irtibata geçerek kargo takip bilgisini öğrenebilir ve kargonuzun teslimat aşamasını kargo firmasının web sitesi üzerinden öğrenebilirsiniz.